ورود ثبت نام دانلود اپلیکیشن دانلود کاتالوگ
گیاه دراسنا کامپکت
دراسنا کامپکت با نام علمی Dracaena Compacta از خانواده مارچوبه ها و بومی مناطق جنوب شرقی آفریقا است که به جهت نحوه قرار گرفتن برگ هایش در کنار هم به این نام شهرت یافته است.:
  • گیاه دراسنا کامپکت
شرایط نگهداری دراسنا کامپکت:

دراسنا کامپکت با نام علمی Dracaena Compacta  از خانواده مارچوبه ها و بومی مناطق جنوب شرقی آفریقا است که به جهت نحوه قرار گرفتن برگ هایش در کنار هم به این نام شهرت یافته است.         
دراسنا کامپکت یکی از مقاوم ترین و پرطرفدارترین گیاهان آپارتمانی محسوب می شود که دارای ظاهری بسیار زیبا با برگهایی به رنگ سبز پررنگ و متراکم است که جلوه ای خاص به این گیاه بخشیده است، بنابراین اگر به دنبال گیاهی آپارتمانی هستید که علاوه بر ظاهر شیکی که دارد مقاوم نیز باشد پیشنهاد ما به شما دراسنا کامپکت می باشد.
شرایط نگهداری دراسنا کامپکت:
نور: کامپکت گیاهی سایه دوست است، البته هر محیطی برای نگهداری آن مناسب می باشد و حتی در محیط گلخانه و حیاط در آفتاب کامل نیز رشد می یابد.
دما: در بالا ذکر کردیم که کامپکت در هر محیطی پرورش پیدا می کند ولی به گرمای متوسط نیازمند است و هوای سرد زمستان موجب آسیب دیدگی این گیاه می شود.
آبیاری: در رابطه با آبیاری توجه داشته باشید که سطح خاک در فاصله ی بین دو آبیاری خشک شده باشد زیرا آبیاری زیاد موجب پوسیدگی ریشه گیاه می شود.
تغذیه و کود دهی: دراسنا کامپکت در محیط خانه و آپارتمان دارای رشدی کند می باشد بدین منظور شما می توانید از کود کامل گیاهان آپارتمانی بصورت ماهیانه استفاده نمایید.
تکثیر: در فصل بهار تکثیر کامپکت از طریق قلمه امکان پذیر است. 

تماس با ما
شعار شرکت دکتر گاردن : هرچی گلم بخواد

آدرس: ارومیه - شهرک صنعتی فاز 2 توسعه - خیابان کارآفرینان- خیابان تلاش 5 - پلاک 6

تلفن: 09143413617 شنبه تا پنجشنبه: 09:00 -18:00

همراه:  09143413617 لطفا در روزهای تعطیل تماس گرفته نشود

پست الکترونیکی: info@drgarden.ir

 

logo-samandehi
© Copyright ©2024 drgarden.ir All Rights Reserved. Powered by bigleapinc.ir Version 9.7.11®