ورود ثبت نام دانلود اپلیکیشن دانلود کاتالوگ
کارت زرد حشرات چسبدار
ویژگی های محصول:
  • کارت زرد حشرات راسل انگلیس بهترین روش مبارزه بیولوژیک با آفات
  • محصول کمپانی راسل انگلیس(Yellow & Blue sticky traps)
  • ابعاد ۱۰ *۲۴
قیمت
خرید
محصول
8,000
تومان    
تعداد سفارش
توضیحات

کارتهای رنگی چسبدار راسل برای تشخیص حضور، ردیابی و پایش آفت، مبارزه به روش شکار انبوه بدون استفاده از جلب کننده ها و گاهی همراه با فرمونها و سایر جلب کننده ها استفاده می شود.
رنگ زرد دارای بهترین طیف جلب کنندگی برای آفاتی نظیر : مگس میوه مدیترانه ای ، مگس گیلاس و آلبالو ، مگس زیتون ، سفید بالکها ، مگس های مینوز ، انواع شته ، زنجرکها ، پسیل ، مگس قارچ وحتی برخی شب پره ها میباشد .
رنگ آبی دارای بهترین طیف جلب کنندگی برای انواع تریپسها است .
استفاده از تله هاي رنگی چسبنده يكي از آسان ترين و كم هزينه ترين روشهاي مبارزه با آفات مي باشد.
معمولا حشرات به طیف خاصی از رنگ های زرد و آبی حساس هستند و به شدت به طرف آن جذب میشوند. بدین منظور کارت ها و نوارهایی که طیف رنگی خاص و قدرت چسبندگی بالایی دارند تهیه و مورد مصرف قرار میگیرند، بدون اینکه دما و رطوبت در روی کیفیت آنها تاثیر منفی بگذارد .  حشره پس از برخورد با این نوارها و کارتها به آنها چسبیده و بدون تحرک از بین میرود.
از کارت و نوارهای زرد و آبی برای ردیابی و شکار انبوه استفاده میشود. این محصولات در برابر UV مقاوم بوده و چسب آن با دوام است، قدرت جذب بالایی دارند و استفاده از آنها نیز راحت میباشد.
کارت زرد و آبی تولید شرکت راسل علاوه بر داشتن بهترین طول موج جلب کنندگی دارای بهترین ماندگاری چسب نیز میباشد.
در محصولاتی که رشد عمودی دارند کارت ها باید در دو سوم ارتفاع بوته آویزان شوند و همواره با رشد گیاه به سمت بالاتر کشیده شوند. اما در محصولاتی که رشد افقی دارند و معمولا رونده اند این کارت ها می بایست به وسیله نگهدارنده های چوبی یا سیمی در سطح بالایی گیاه مستقر شود. معمولا این کارت ها خود نیز بصورت عمودی (عمود بر زمین) قرار میگیرند اما برای شکار مگس مینوز بهتر است بصورت افقی نصب گردد.
محل نصب کارت های آبی معمولا نزدیک به تاج گیاه و در فلصله بین تنه و سرشاخه ها می باشد که همراه با رشد گیاه بالا کشیده می شود.
استفاده از کارت و نوار زرد و  آبی بهترین وسیله برای تشخیص و کنترل آفات قبل از خسارت انبوه به گیاه میباشد، بدون اینکه کمترین استفاده ای از سموم شیمیایی صورت بگیرد.
حداقل مصرف جهت ردیابی : ۱عدد در هر۲۰۰ مترمربع ( مصرف تقریبی ۵۰ عدد در هکتار)-پوشش دایره ای به شعاع ۸ متر
حداکثر مصرف جهت شکارانبوه : ۱عدد در۱۰ مترمربع ( مصرف تقریبی ۱۰۰۰ عدد در هکتار)-پوشش دایره ای به شعاع ۲ متر
کارت زرد ها ساخت کمپانی راسل انگلیس
اما چه حشراتی را میتوان بوسیله این محصولات شکار کرد؟
سفیدبالک ها یا مگس های سفید، مگس های مینوز، شته ها، مگس های قارچ، زنجرک ها، پسیل ها و سایر حشرات ریز جثه به سمت کارت یا نوارهای زرد و تریپس ها به سمت کارت و نوارهای آبی جذب میشوند. معمولا بر روی این کارتها خطوط مشبک برای تخمین جمعیت و شمارش حشرات شکار شده وجود دارد.
تجربه نشان داده است که استفاده از این دو نوع کارت زرد و آبی بهترین وسیله برای تشخیص و کنترل آفات قبل از خسارت انبوه به گیاه می باشد، بدون اینکه کمترین استفاده ای از سموم شیمیایی صورت گیرد؛ استفاده از این کارت ها بسیار ساده است و در هر محلی بسادگی نصب می شود.

تماس با ما
شعار شرکت دکتر گاردن : هرچی گلم بخواد

آدرس: ارومیه - شهرک صنعتی فاز 2 توسعه - خیابان کارآفرینان- خیابان تلاش 5 - پلاک 6

تلفن: 09143413617 شنبه تا پنجشنبه: 09:00 -18:00

همراه:  09143413617 لطفا در روزهای تعطیل تماس گرفته نشود

پست الکترونیکی: info@drgarden.ir

 

logo-samandehi
© Copyright ©2024 drgarden.ir All Rights Reserved. Powered by bigleapinc.ir Version 9.7.11®