ورود ثبت نام دانلود اپلیکیشن دانلود کاتالوگ
حشره کش
ویژگی های محصول:
  • این حشره کش برای 15 الی 20 لیتر آب می باشد
  • مخصوص گیاهان آپارتمانی
  • این حشره کش و کنه کش گلخانه ای محصولی است که می توان آن را برای از بین بردن حشراتی همچون شته ها، مورچه ها، پروانه ها، کرم خاکی، هزار پا، برگ سوراخ کن ها، لیسه، مگس سفید گلخانه ای و لارو ها در تمام مراحل رشد و تکامل آن ها استفاده کرد.
  • این حشره کش را می توان بر روی گیاهان گلخانه ای و فضای باز، گل های زینتی و درختان میوه و صیفی جات استفاده کرد.
قیمت
خرید
محصول
55,000
تومان    
تعداد سفارش
نحوه استفاده

حشره کش و کنه کش ارگانیک 
با افزایش روز افزون جمعیت انسانی و نیاز به مواد غذایی بیشتر، وابستگی محصولات کشاورزی بیشتر از قبل شده و برای جلوگیری از آفات و بیماری‌ها استفاده از سموم شیمیایی محصولات کشاورزی را در معرض خطر انداخته است. 
برای مبارزه با این آفات و بیماری‌ها باید یک جایگزین مناسب به جای سموم شیمیایی در نظر گرفت و استفاده از سم‌های ارگانیک و حشره کش ها بهترین جایگزین برای درمان و جلوگیری آفات و بیماری‌ها می‌باشد استفاده از سموم ارگانیک باعث تأمین نمودن غذایی سالم و حتی سلامت محیط زیست می‌شود.


مواد موثره:
این اسپری یک حشره‌ کش حاوی روغن نارگیل و عصاره‌های گیاهی فلفل و سیر و محرک‌های ارگانیک است.


موارد کاربرد:
این حشره کش ارگانیک برای از بین بردن گونه‌های مختلف شته، تریپس، زنجرک، پسیل، مگس سفید، شپشک‌ها و کنه‌ها مناسب می باشد و  بر روی سبزی و صیفی، درختان میوه و گیاهان زینتی قابل استفاده است.


نحوه تأثیر:
این اسپری یک آفت‌کش تماسی است این بدین معنی است که محلول باید مستقیماً به نقاط تجمع آفت برخورد نموده و بدن آفت کاملاً با آن آغشته شود.
اسپری حشره کش ارگانیک، موجب افزایش مقاومت گیاهان در مقابل بیماری‌ها، شادابی و بهبود رشد آنان نیز می‌گردد و همچنین محرک رشد طبیعی می‌باشد.


نکته:
برای کسب بهترین نتیجه و پرهیز از آسیب احتمالی به گیاهان، محلول پاشی هنگام صبح زود یا عصر و به دور از تابش مستقیم آفتاب انجام شود. 
توصیه می‌شود محلول پاشی را در صورت لزوم پس از 3 تا 4 روز تا کنترل کامل آفت تکرار شود.


خصوصیات:
این محصول به صورت اسپری آماده عرضه می شود و نیاز به ترکیب با آب را ندارد و افراد مبتدی هم می توانند به سادگی از آن استفاده نمایند.
این اسپری حشره کش کاملا ارگانیک بوده و با اسانس نارگیل و عصاره سیر و فلفل تولید شده است و هیچ تاثیر مخربی برای انسان و گیاه ندارد، به همین منظور به راحتی می‌توان برای گیاهان آپارتمانی از آن استفاده نمود.
نکته:
این محلول را به دور از دسترس کودکان نگهداری نمائید. 

 

تماس با ما
شعار شرکت دکتر گاردن : هرچی گلم بخواد

آدرس: ارومیه - شهرک صنعتی فاز 2 توسعه - خیابان کارآفرینان- خیابان تلاش 5 - پلاک 6

تلفن: 09143413617 شنبه تا پنجشنبه: 09:00 -18:00

همراه:  09143413617 لطفا در روزهای تعطیل تماس گرفته نشود

پست الکترونیکی: info@drgarden.ir

 

logo-samandehi
© Copyright ©2024 drgarden.ir All Rights Reserved. Powered by bigleapinc.ir Version 9.7.11®